Technologia Concre-tex

Technologia Concre-tex to złożony proces mechaniczno-chemiczny, dzięki któremu posadzka zyskuje niesamowite walory estetyczne oraz posiada wyjątkowe parametry użytkowe. Beton jest produktem ekologicznym. Nie zawiera w swoim składzie środków chemicznych, wpływających niekorzystnie na środowisko. To idealny substrat na posadzki w halach i najnowszy trend w domach. Posadzki betonowe wykonane w technologii Concre-Tex, to podłogi bezfugowe. Powierzchnie takie cechują się łatwą i szybką bieżącą konserwacją.

Przestawiamy moc nanotechnologii, która wnika w głąb betonu i stanowi maksymalną ochronę dla Twojej posadzki. Niepowtarzalny impregnat chemiczny nie tworzy żadnych warstw wierzchnich. Posadzka wykonana w oferowanej technologii ma zwiększoną odporność na ścieranie o ponad 60%, a absorpcja płynów jest praktycznie zerowa. Ponadto ekran jonów chlorkowych redukuje penetrację soli w głąb struktury betonu w 90%. Impregnat chemiczny jest niepalną, bezzapachową, nietoksyczną formułą, nie zawiera sodu, potasu ani szkodliwych wolnych związków lotnych.

Wszystkie prace mechaniczne wykonywane z użyciem tej technologii są realizowane przez maszyny ze znakiem CE, a stosowane preparaty są całkowicie bezpieczne dla osób przebywających w pomieszczeniach gdzie zostały użyte oraz są ekologiczne.