Czyszczenie posadzek

Czyszczenie posadzek betonowych nowoczesną technologią, którą oferujemy, jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów oraz podnoszone wymogi i standardy. Podczas prac wykorzystujemy nowatorskie i funkcjonalne urządzenia, które znacznie ułatwiają naszym pracownikom realizację zlecenia. Z ich pomocą możliwe jest doczyszczanie posadzek, które zostały zniszczone przez wieloletnią eksploatację. Jesteśmy w stanie pozbyć się różnorodnych zabrudzeń, a ponadto niwelujemy rysy oraz inne uszkodzenia, tworząc gładką powierzchnię płaską.

Pracujemy przy użyciu maszyn pochodzących od renomowanych producentów. Wśród naszego wyposażenia znalazły się między innymi urządzenia szorująco-zbierające, polerki czy specjalistyczne odkurzacze. Do czyszczenia posadzek stosujemy tylko i wyłącznie sprawdzone, skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne dla danej powierzchni, preparaty.

Doczyszczanie posadzek - co warto wiedzieć

Staranne i dokładne doczyszczanie posadzek opiera się w dużej mierze na przygotowaniu merytorycznym pracowników wykonujących tę usługę. Muszą oni zidentyfikować typ podłogi, ocenić stopień jej zabrudzenia, a następnie dopasować najlepszą metodę do przeprowadzenia prac myjąco-polerujących. Nasz zespół zawsze dba o to by właściwie ocenić stan podłogi oraz zachować najwyższą ostrożność podczas prac, tak aby w żaden sposób jej nie uszkodzić. Osiągamy wzbudzające podziw rezultaty głównie ze względu na dużą wiedzę merytoryczną oraz doświadczenie, które pozwalają nam właściwie dobrać preparaty oraz metody czyszczenia posadzek. Nawiązujemy współpracę z większymi oraz mniejszymi przedsiębiorcami, aczkolwiek nasze usługi oferujemy także klientom indywidualnym.

Mycie, konserwacja oraz doczyszczanie posadzek, którego się podejmujemy, jest niezbędne w magazynach czy halach, które nie mogą zostać doprowadzone do porządku przy pomocy tradycyjnych urządzeń czyszczących. Nasze usługi przeprowadzamy na powierzchniach wykonanych z kamienia, betonu, żywicy oraz wielu innych materiałów. Jako doświadczeni specjaliści możemy zagwarantować naszym klientom przeprowadzenie profesjonalnych prac o długotrwałych efektach.

Czyszczenie posadzek - oferta

 • maszynowe czyszczenie posadzek,
 • również maszynowe mycie podłoża,
 • impregnację powierzchni,
 • szlifowanie i polerowanie posadzek betonowych i kamiennych,
 • polerowany beton.

Jak przebiega czyszczenie posadzek betonowych?

Proces realizowania zlecenia może wyglądać wielorako, biorąc pod uwagę fakt, że różnorodność pomieszczeń i powierzchni, na jakich pracujemy, jest dość wysoka. Zazwyczaj jednak najpierw usuwamy różnego rodzaju pyły i inne zabrudzenia przez odkurzanie. Potem przystępujemy do analizy zanieczyszczeń, które wniknęły w strukturę podłogi, biorąc pod uwagę m.in. ich natężenie oraz źródło. Kolejnym krokiem jest zaaplikowanie odpowiednich dla danego rodzaju powierzchni środków chemicznych. Korzystając z innowacyjnych przyrządów czyszczących, dokonujemy dokładnego wyszorowania posadzki, a także punktowej eliminacji występujących na niej plam. Następnie podłoże zostaje także zakonserwowane. Każdy z tych kroków zostaje podjęty po to, aby uzyskać imponujący efekt czystej, przyjemnej dla oka powierzchni.

Zapewniamy Państwu najwyższy standard usług, krótkie terminy realizacji i uprzejmą, kompetentną obsługę. Każda z zatrudnianych przez nas osób wykazuje się wysoką kulturą osobistą, a także zaawansowaną wiedzą z zakresu technik oraz maszyn służących do doczyszczania posadzek. Co więcej, dbamy o to, aby naszą kadrę tworzył doświadczony, rzetelny, dokładny oraz oddany swojej pracy personel.

Dzięki temu, że umiejętnie łączymy teorię z praktyką, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu kompleksową ofertę, która bez wątpienia spełni nawet najwyższe wymagania. Zależy nam na tym, aby zostawić po sobie perfekcyjnie czystą oraz estetyczną podłogę. Stawiamy sobie pełne zadowolenie klienta za najwyższy priorytet, więc zawsze staramy się w każdym szczególe wpisać w Państwa oczekiwania. W ten sposób, zaskarbiamy sobie coraz większe grono stałych partnerów biznesowych.

 • nowa posadzka powinna zostać od razu zakonserwowana,
 • zadanie doczyszczania i impregnacji podłoża po skończeniu prac budowlanych należy powierzyć jedynie prawdziwemu ekspertowi,
 • nigdy nie powinno się pozwalać na mycie posadzek osobom merytorycznie nieprzygotowanym do owego zadania, ponieważ w wyniku ich działań mogą pojawić się łatwo dostrzegalne rysy, a brud wraz z preparatem wniknie jeszcze mocniej w powierzchnię,
 • minimalna częstotliwość konserwacji podłoża to okres dwóch lat w przypadku intensywnie użytkowanych miejsc, a pięć lat w budynku mniej eksploatowanym,
 • co najmniej raz na rok odpowiednio wykwalifikowany profesjonalista powinien dokonać analizy podłogi betonowej, ocenić jej stan zużycia oraz przedstawić zalecenia dotyczące dbałości o jej higienę,
 • właściwie wykonywana pielęgnacja powierzchni pozwala zachować ją w nienagannym stanie przez długi czas,
 • trzeba pamiętać, że najwięcej szkód wyrządzają silnie żrące substancje (np. kwasy), więc powinno się dodatkowo zabezpieczyć posadzkę przed ich wpływem,
 • jeśli dojdzie do wylania jakiegokolwiek płynu na podłogę, należy go jak najszybciej usunąć. W przypadku oleju, zalecamy wykorzystanie sorbentu lub ewentualnie suchych trocin, lecz jeśli zdążył on już wniknąć w strukturę powierzchni, najlepiej jest skontaktować się z profesjonalną firmą czyszczącą,
 • w przypadku stosowania w hali wózków widłowych, należy pamiętać o założeniu na nie białego ogumienia. Rekomenduje się, aby maszynami pracującymi w obiekcie nie wyjeżdżać na zewnątrz.

Pytania i odpowiedzi

 1. Dlaczego doczyszczanie posadzek jest tak ważne?

  Doczyszczanie i stałe dbanie o posadzkę jest szalenie ważne by nie dopuścić do całkowitego jej zabrudzenia i degradacji wówczas praca i koszty diametralnie wzrastają, a tego nie chce żaden inwestor. Warto zdecydować się na nasze doczyszczanie posadzek, aby utrzymać w czystości także powierzchnię, która znajduje się w takiej hali lub magazynie, gdzie nie mogą zostać użyte tradycyjne urządzenia. Dzięki temu, można zadbać o to, żeby każde podłoże świetnie się prezentowało i charakteryzowało się trwałością.

 2. Czyszczenie jakich posadzek oferuje Państwa firma?

  Działamy elastycznie i dostosujemy się do indywidualnych zapotrzebowań naszych klientów. Zajmujemy się przede wszystkim posadzkami zrobionymi z betonu, żywicy i kamienia, ale nie mamy również problemu z pracą na innego rodzaju powierzchniach.

 3. Ile trwa doczyszczanie posadzki?

  Wykonujemy czyszczenie posadzek o tak różnorodnych specyfikacjach, że ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Trzeba wziąć pod uwagę między innymi rodzaj materiału, stopień zabrudzenia i zniszczenia, a także metraż z jakim mamy do czynienia.

 4. Od czego zależy cena za czyszczenie posadzek?

  Zawsze staramy się ustalić jak najbardziej przystępną cenę za swoje usługi, ale również musimy wziąć pod uwagę fakt, ile pracy członkowie naszej kadry musieli włożyć w realizację danego zlecenia, co zależy, jak wcześniej zostało wspominane, np. od metrażu oraz stopnia zniszczenia podłoża.

 5. Co obejmuje kompleksowe czyszczenie posadzek?

  Realizując czyszczenie posadzek, odkurzamy wszystkie pyły i inne zabrudzenia, aplikujemy odpowiednie dla konkretnego typu podłoża środki chemiczne, a także stosujemy nowoczesne urządzenia do czyszczenia i szorowania powierzchni oraz punktowego usuwania występujących na niej plam. Na koniec, dokonujemy też konserwacji, aby efekt utrzymał się jak najdłużej.