Czyszczenie posadzek

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów proponujemy nowa technologie wykonania renowacji i czyszczenia posadzek. Chcąc zapewnić Państwu jak najwyższy poziom wykonywanych usług, zaopatrzyliśmy się w innowacyjne i funkcjonalne urządzenia. Realizowane przy ich pomocy mechaniczne czyszczenie posadzek zapewnia klientowi w pełni zadowalający efekt końcowy, ponieważ pozwala pozbyć się również najtrudniejszych zabrudzeń, spowodowanych wieloletnią eksploatacją.

Pracujemy przy użyciu maszyn pochodzących od renomowanych producentów. W swoim zapleczu posiadamy między innymi polerki, profesjonalne odkurzacze, automaty szorująco-zbierające. Zwracamy również uwagę na to, aby wybierać jedynie najskuteczniejsze, a przy tym bezpieczne preparaty chemiczne.

Precyzyjne doczyszczanie posadzek wymaga odpowiedniego przygotowania merytorycznego, ponieważ każdy jej rodzaj ma inną charakterystykę, odporność oraz stan zabrudzenia, a oczekiwania klienta mogą się w tym temacie znacznie różnic. Zawsze zachowujemy najwyższy poziom ostrożności, aby uniknąć jakichkolwiek uszkodzeń. Dzięki zaawansowanej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu w swojej pracy, potrafimy z powodzeniem dobrać właściwe do danego podłoża preparaty oraz metody, co owocuje wspaniałym rezultatem.

Czyszczenie posadzek - oferta

Podejmujemy współpracę nie tylko z instytucjami publicznymi oraz przedsiębiorstwami, ale również z klientami indywidualnymi. Oferujemy czyszczenie, mycie oraz konserwację powierzchni na terenie magazynu czy hali produkcyjnej, wszędzie tam gdzie zwykle mycie przy użyciu maszyn czyszczących nie zdaje egzaminu.

Z chęcią działamy wszędzie tam, gdzie pojawia się zapotrzebowanie na czyszczenie posadzek kamiennych, betonowych, żywicznych i innych. Gwarantujemy, że dzięki naszym usługom, czystość podłoża utrzyma się przez zaskakująco długi czas.

Etapy czyszczenia posadzki

Proces realizowania zlecenia może wyglądać wielorako, biorąc pod uwagę fakt, że różnorodność pomieszczeń i powierzchni, na jakich pracujemy, jest dość wysoka. Zazwyczaj jednak najpierw usuwamy różnego rodzaju pyły i inne zabrudzenia przez odkurzanie. Potem przystępujemy do analizy zanieczyszczeń, które wniknęły w strukturę podłogi, biorąc pod uwagę m.in. ich natężenie oraz źródło. Kolejnym krokiem jest zaaplikowanie odpowiednich dla danego rodzaju powierzchni środków chemicznych. Korzystając z innowacyjnych przyrządów czyszczących, dokonujemy dokładnego wyszorowania posadzki, a także punktowej eliminacji występujących na niej plam. Następnie podłoże zostaje także zakonserwowane. Każdy z tych kroków zostaje podjęty po to, aby uzyskać imponujący efekt czystej, przyjemnej dla oka powierzchni.

Zapewniamy Państwu najwyższy standard usług, krótkie terminy realizacji i uprzejmą, kompetentną obsługę. Każda z zatrudnianych przez nas osób wykazuje się wysoką kulturą osobistą, a także zaawansowaną wiedzą z zakresu technik oraz maszyn służących do doczyszczania posadzek. Co więcej, dbamy o to, aby naszą kadrę tworzył doświadczony, rzetelny, dokładny oraz oddany swojej pracy personel.

Dzięki temu, że umiejętnie łączymy teorię z praktyką, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu kompleksową ofertę, która bez wątpienia spełni nawet najwyższe wymagania. Zależy nam na tym, aby zostawić po sobie perfekcyjnie czystą oraz estetyczną podłogę. Stawiamy sobie pełne zadowolenie klienta za najwyższy priorytet, więc zawsze staramy się w każdym szczególe wpisać w Państwa oczekiwania. W ten sposób, zaskarbiamy sobie coraz większe grono stałych partnerów biznesowych.

Oferujemy:

 • maszynowe doczyszczanie posadzek,
 • również maszynowe mycie podłoża,
 • impregnację powierzchni,
 • szlifowanie i polerowanie posadzek betonowych i kamiennych,
 • polerowany beton.

Zapraszamy do dokładniejszego zapoznawania się z naszą bogatą ofertą.

Porady

 • nowa posadzka powinna zostać od razu zakonserwowana,
 • zadanie doczyszczania i impregnacji podłoża po skończeniu prac budowlanych należy powierzyć jedynie prawdziwemu ekspertowi,
 • nigdy nie powinno się pozwalać na mycie posadzek osobom merytorycznie nieprzygotowanym do owego zadania, ponieważ w wyniku ich działań mogą pojawić się łatwo dostrzegalne rysy, a brud wraz z preparatem wniknie jeszcze mocniej w powierzchnię,
 • minimalna częstotliwość konserwacji podłoża to okres dwóch lat w przypadku intensywnie użytkowanych miejsc, a pięć lat w budynku mniej eksploatowanym,
 • co najmniej raz na rok odpowiednio wykwalifikowany profesjonalista powinien dokonać analizy podłogi betonowej, ocenić jej stan zużycia oraz przedstawić zalecenia dotyczące dbałości o jej higienę,
 • właściwie wykonywana pielęgnacja powierzchni pozwala zachować ją w nienagannym stanie przez długi czas,
 • trzeba pamiętać, że najwięcej szkód wyrządzają silnie żrące substancje (np. kwasy), więc powinno się dodatkowo zabezpieczyć posadzkę przed ich wpływem,
 • jeśli dojdzie do wylania jakiegokolwiek płynu na podłogę, należy go jak najszybciej usunąć. W przypadku oleju, zalecamy wykorzystanie sorbentu lub ewentualnie suchych trocin, lecz jeśli zdążył on już wniknąć w strukturę powierzchni, najlepiej jest skontaktować się z profesjonalną firmą czyszczącą,
 • w przypadku stosowania w hali wózków widłowych, należy pamiętać o założeniu na nie białego ogumienia. Rekomenduje się, aby maszynami pracującymi w obiekcie nie wyjeżdżać na zewnątrz.

Zastosowanie tych kilku porad pozwoli cieszyć się estetyka posadzki przez długi czas.

concre-tex.pl - regeneracja posadzek betonowych