O firmie

Firma Concre-Tex Patryk Górski działa na rynku budowlanym już od 2006 roku, choć wcześniej jako spółka o nazwie P. Górski Spółka Komandytowa, kiedy to niewiele osób interesowało się usługą polerowania betonu. Z biegiem lat zaczęło się to jednak zmieniać, jako że dostrzeżono niekwestionowane walory tej technologii i stosowano ją coraz częściej. Obecnie, beton polerowany cieszy się ogromną popularnością nie tylko budynkach przemysłowych, ale i w domach prywatnych. Na początku, gdy nasza marka się kształtowała, odwiedzaliśmy place budowy, inwestorów, architektów oraz projektantów, aby opowiadać im o zaletach stosowania oferowanej przez nas metody naprawy posadzki. Na potwierdzenie naszych słów, wykonywaliśmy darmowe próby i udowadnialiśmy, jak skuteczne rozwiązanie proponujemy.

Dzięki temu, że pracujemy z betonem polerowanym od samego początku, dysponujemy niezwykle bogatym doświadczeniem. Współpracując z naszymi klientami, towarzyszyliśmy im na każdym etapie wykonawstwa. Zawsze jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi trendami tworzenia posadzek w biurach i domach, a więc wiemy, co aktualnie jest „na czasie”. Teraz, gdy mamy za sobą już tyle lat funkcjonowania na rynku i dziesiątki, a może i setki zrealizowanych zleceń, możemy zaobserwować, że w Polsce i innych krajach produkt ten cieszy się coraz większą popularnością.

Dla naszych klientów, wykonujemy posadzki w technologii betonu polerowanego, ale również w sposób tradycyjny (z utwardzeniem nawierzchniowym DST), jeśli taka jest Państwa preferencja.

Zapewniamy profesjonalną renowację posadzki betonowej, na której występują liczne spękania lub defekty. Co więcej, oferujemy również polerowanie i renowację podłoża kamiennego.