Nasze realizacje

Logo na posadzce betonowej

21.08.2019

I Ty możesz mieć logo swojej firmy wytrawione na posadzce betonowej.
Szablon z logo, barwnik o odpowiednim kolorze, maszyny do polerowania betonu i wykwalifikowany zespół pracowników, który będzie umiał te kropki ze sobą połączyć. To wszystko sprawi, że na posadzce wykonanej w technologii polerowanego betonu Concre-tex będzie logo tak ładne jak na załączonym filmie.

Serwis samochodowy

10.04.2018

Polerowany beton wykonany w technologii Concre-Tex to idealne rozwiązanie do warsztatów samochodowych i serwisów. Świadczy o tym fakt, że kolejny klient z branży samochodowej podjął się wykonania posadzki w swoim warsztacie według naszej technologii. Przedstawiamy zdjęcia z tej realizacji - przed i po

Hala produkcyjna w Dębicy

10.09.2017

Polerowany beton to idealne rozwiązanie na hale produkcyjne nawet tu gdzie pakowane są produkty spożywcze i wymagane jest zachowanie szczególnej czystości. Posadzka wykonana w technologii polerowanego betonu jest łatwa w utrzymaniu czystości, a przede wszystkim tania w utrzymaniu. No i do tego ten efekt...


Garaż podziemny

15.08.2017

Najlepsi Inwestorzy wiedzą co jest dla nich najlepsze. Wiedzą, że posadzka betonowa wykonana w technologii polerowanego betonu Concre-Tex pozwoli im cieszyć się garażem podziemnym w ich apartamentowcu przez długie lata przy zadowoleniu najemców i gości.


Przebudowa hali

12.06.2017

Kolejna realizacja zakończona. Tym razem nasza kadra została poddana prawdziwej próbie - 31 700 m2 w jak najkrótszym czasie i do tego przy udziale innych firm obecnych przy przebudowie hali. Renowacja posadzki to proces pracochłonny i wymagający od pracowników dużego doświadczenia. Sprzęt jakim dysponują to sprawa równie ważna. Bez tych rzeczy kontrakt byłby niemożliwy do wykonania.

Z dnia na dzień patrzyliśmy jak stary i zniszczony beton zmienia się w polerowany beton i zmienia swoje oblicze by w rezultacie stać się piękną i estetyczną posadzką.

Dom prywatny w Kościelisku.

Dom prywatny w Kościelisku. Cóż może pasować lepiej do drewnianego domu niż polerowany beton w technologii Concre-Tex? Naturalny i niepowtarzalny wygląd nadaje wnętrzu domu pełnię i unikatowość. Nie ma bowiem dwóch identycznych posadzek.

Ułożenie cieni i przebarwień w posadzce to za każdym razem kwestia indywidualnego wykonawstwa. To właśnie sprawia, że architekci tak cenią ten materiał.

Market

28.04.2017

Jest to kolejna renowacja posadzki w markecie znanej marki w technologii Concre-Tex w naszym wykonaniu. Prace prowadziliśmy w szesnastu marketach, co oznacza, iż przygotowywany przez nas beton polerowany, został zamontowany w każdym z obiektów sieci.

Renowację posadzki betonowej wykonaliśmy na łącznie 100 tysiącach metrów kwadratowych. Naszym wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom nie straszne były prace obejmujące tak dużą powierzchnię płaską. Z wprawą oraz starannością przekształciliśmy szary beton w estetycznie prezentujące się rozwiązanie.