Nasze realizacje

Serwis samochodowy

10.04.2018

Polerowany beton wykonany w technologii Concre-Tex to idealne rozwiązanie do warsztatów samochodowych i serwisów. Świadczy o tym fakt, że kolejny klient z branży samochodowej podjął się wykonania posadzki w swoim warsztacie według naszej technologii. Przedstawiamy zdjęcia z tej realizacji - przed i po

Hala produkcyjna w Dębicy

10.09.2017

Polerowany beton to idealne rozwiązanie na hale produkcyjne nawet tu gdzie pakowane są produkty spożywcze i wymagane jest zachowanie szczególnej czystości. Posadzka wykonana w technologii polerowanego betonu jest łatwa w utrzymaniu czystości, a przede wszystkim tania w utrzymaniu. No i do tego ten efekt...


Garaż podziemny

15.08.2017

Najlepsi Inwestorzy wiedzą co jest dla nich najlepsze. Wiedzą, że posadzka betonowa wykonana w technologii polerowanego betonu Concre-Tex pozwoli im cieszyć się garażem podziemnym w ich apartamentowcu przez długie lata przy zadowoleniu najemców i gości.


Przebudowa hali

12.06.2017

Kolejna realizacja zakończona. Tym razem nasza kadra została poddana prawdziwej próbie - 31 700 m2 w jak najkrótszym czasie i do tego przy udziale innych firm obecnych przy przebudowie hali. Renowacja posadzki to proces pracochłonny i wymagający od pracowników dużego doświadczenia. Sprzęt jakim dysponują to sprawa równie ważna. Bez tych rzeczy kontrakt byłby niemożliwy do wykonania.

Z dnia na dzień patrzyliśmy jak stary i zniszczony beton zmienia się w polerowany beton i zmienia swoje oblicze by w rezultacie stać się piękną i estetyczną posadzką.

Dom prywatny w Kościelisku.

Dom prywatny w Kościelisku. Cóż może pasować lepiej do drewnianego domu niż polerowany beton w technologii Concre-Tex? Naturalny i niepowtarzalny wygląd nadaje wnętrzu domu pełnię i unikatowość. Nie ma bowiem dwóch identycznych posadzek.

Ułożenie cieni i przebarwień w posadzce to za każdym razem kwestia indywidualnego wykonawstwa. To właśnie sprawia, że architekci tak cenią ten materiał.

Market

28.04.2017

Kolejny market znanej sieci na naszym koncie. Tym samym zamykamy całą sieć w Polsce. Szesnaście hipermarketów w których wykonaliśmy renowację posadzki w technologii Concre-Tex na naszym koncie.

Łączna powierzchnia wykonanych napraw w technologi polerowanego betonu wyniosła ponad 100 tysięcy metrów kw. Wykwalifikowana kadra pracownicza gotowa stawić czoło każdemu wyzwaniu by zmienić szary beton w dzieło sztuki.

concre-tex.pl - regeneracja posadzek betonowych